مسافرین محترم شرکت هواپیمایی زاگرس توجه فرمایند

  مسافرین محترم شرکت هواپیمایی زاگرس، لطفا قبل از خرید بلیط، شرایط زیر را مشاهده فرمایید:

  1. کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیت آگاهی کامل دارد.
  2. خرید بلیت در وب سایت فروش اینترنتی هواپیمایی زاگرس تنها با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
  3. تمام زمان های مندرج در بلیت، به وقت محلی می باشد.
  4. بلیت قابل انتقال به غیر نبوده و شرایط مندرج در بلیت، به منزله مفاد قرارداد بین شرکت هواپیمایی و مسافر می باشد و صدور بلیت توسط شرکت هواپیمایی برای مسافر، به منزله قبولی تمام شرایط مندرج در بلیت و قوانین و مقررات و رویه های جاری شرکت هواپیمایی، از سوی مسافر می باشد.

  *** امکان اضافه نمودن مسافر جدید به PNR از قبل تشکیل شده وجود ندارد.

  1. گذرنامه مسافرین در پروازهای بین المللی می بایست از شروع سفر دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد. بدیهی است مسئولیت ناشی از عدم توجه به اعتبار گذرنامه بر عهده مسافر خواهد بود.
  2. مسئولیت صحت اطلاعات و اعتبار مدرک شناسایی(روادید، گذرنامه و کارت ملی) بلیت به عهده مسافر می باشد.
  3. لطفا در زمان وارد نمودن شماره گذرنامهیا شماره ملی ، حروف و اعداد به صورت کامل ثبت شود.​
  4. مسافر بر طبق قوانین و مقررات جاری کشور مبداء و کشور یا کشورهای مقصد موظف به رعایت الزامات قانونی برای سفر از جمله اعتبار گذرنامه و اعتبار و صحت روادید و یا سایر مجوزهای لازم جهت سفر و غیره ، میباشد. پرداخت هر گونه هزینه و خسارت احتمالی وارد بر متصدی حمل و نقل، به عهده مسافر می باشد.​​
  5. تطابق نام و نام خانوادگی و شماره ملی با کارت شناسایی مسافر جهت پذیرش مسافر الزامی می باشد.بدیهی است از پذیرش مسافری که هر یک از موارد فوق مغایر با کارت شناسایی وی  باشد ممانعت به عمل خواهد آمد و استرداد بر مبنای قوانین مسافر NOSHOW  انجام میگردد.مسئولیت ثبت هرگونه اطلاعات نادرست مخصوصا شماره ملی به عهده مسافر می باشد.
  6. ​​در خرید پرواز داخلی برای مسافر اتباع خارجی، شماره گذرنامه مسافر را در کادر مربوطه وارد نمائید.​​
  7. همراه داشتن کارت ملی برای احراز هویت در پروازهای داخلی و گذرنامه جهت پرواز های خارجی جهت صدور کارت پرواز الزامی است. مسافر بر طبق قوانین و مقررات جاری، موظف به رعایت الزامات قانونی برای سفر می باشد.
  8. مسافر نوزاد کمتر از دوسال، مسافر خردسال بین دو تا دوازده سال و مسافر بزرگسال بیشتر از دوازده سال می باشد در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سنی، تا دریافت مابه تفاوت قیمت بلیط مسافر پذیرش نخواهد شد.
  9. هزینه بلیط کودک بدون همراه برابر نرخ بزرگسال می باشد.

  *** SSR CHD  الزاماً قبل از دستور ETK  (صدور بلیط ) درج گردد.  

  1. مبنای محاسبه نرخ بلیت کودک بالای دوسال :

   

  • برای کلاس های X,Z,F معادل 45 درصد نرخ بزرگسال
  • برای کلاس های S,I,T,U,A معادل 50 درصد نرخ بزرگسال
  • برای کلاس های  Q,L,M,N,R,B,D,E معادل 65 درصد نرخ بزرگسال
  • برای کلاس های K,H معادل  75 درصد نرخ پایه بزرگسال
  • برای کلاس هایV,Y معادل 80 درصد نرخ پایه بزرگسال
  • برای کلاس های P,W معادل 100 درصد نرخ پایه بزرگسال

   

  • بهای بلیت نوزاد در دو کلاس نرخی450000 و 600000 ریال به روز رسانی گردید  .

  شایان ذکر است نرخ های فوق بر اساس مسیر پروازی تعیین گردیده و برای تمامی کلاس های نرخی هر مسیر ثابت می باشد. *** مسافر نوزاد بصورت NO SEAT  پذیرش می گردد. در صورت نیاز به صندلی اضافه ( EXTRA SEAT )  با شماره 4746-021 تماس حاصل فرمائید.

  1. به همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم های باردار و نوزادان کمتر از 7 روز ، افراد با بیماری های قلبی ـ عروقی ، بیماری های تنفسی ، صرع ، آنمی شدید و دیابت ملیتوس کنترل نشده و کسانی که دیالیز می شوند یا از داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی استفاده می نمایند و یا هرگونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می باشد. همچنین دارو های مورد نیاز خود را در طول سفر و در داخل کیف دستی خود بهمراه داشته باشند. برای مشاهدهدستورالعمل پذیرش و حمل مسافر بیمار و فرم اطلاعات پزشکی کلیک نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  09190038388تماس حاصل فرمایید.
  2. در مواردی که مسافر بیمار، بیماری خود را پنهان و اعلام ننموده باشد هر گونه مسئولیت و هزینه عدم پذیرش مسافر به عهده مسافر می باشد.
  3. مسافر متعهد می باشد به اعلان های فرودگاه و شرکت هواپیمایی و زمان مندرج در کارت پرواز جهت سوار شدن و زمان بسته شدن گیت خروجی در هر پرواز، توجه نموده و در زمان های اعلام شده در محل مربوطه جهت انجام تشریفات پروازی حضور یابد. مسافر شخصاً مسئول هرگونه عدم حضور در زمان های اعلام شده بوده و پرواز به دلیل تأخیر یا عدم حضور مسافر، به تعویق نخواهد افتاد.
  4. شرکت هواپیمایی حق دارد در صورتیکه بنا به تشخیص مقامات فرودگاهی یا خدمه پروازی یا نمایندگان شرکت هواپیمایی مستقر در فرودگاه و یا مراجع قانونی و قضایی، آغاز یا ادامه سفر مسافری موجب احتمال ایجاد اختلال در ایمنی یا امنیت پرواز گردد یا نسبت به سایر مسافرین تهدید محسوب شود یا مسافر در فهرست ممنوع پرواز باشد، از آغاز یا ادامه سفر مسافر مربوطه جلوگیری نماید.
  5. حضور مسافر در فرودگاه، دو (2) ساعت قبل از پرواز در پروازهای داخلی و سه (3) ساعت قبل از پرواز در پروازهای خارجی، الزامی است.
  6. کانتر پرواز 30 دقیقه قبل از پرواز بسته می شود و از پذیرش مسافران بعد از ساعت اعلام شده جلوگیری به عمل خواهد آمد. گیت خروج 15 دقیقه قبل از پرواز بسته خواهد شد. هزینه بلیط مسافری که کارت پرواز خود را دریافت و به گیت خروجی مراجعه نکرده غیر قابل استرداد می باشد. مسافرین محترم توانخواه و ویلچری حداقل یک ساعت قبل از پرواز به کانتر مراجعه نمایند.
  7. ​توجه فرمایید، حداقل زمان مورد نیاز جهت اتصال پرواز هواپیمایی زاگرس در تهران بشرح زیر می باشد.بدیهی است در صورت عدم رعایت زمان مورد نیاز در هنگام خرید آنلاین،مسئولیت هر گونه خسارت به عهده مسافر خواهد بود.
   • ​​پرواز خارجی به پرواز خارجی (IKA-IKA) از زمان فرود تا خروج سه ساعت
   • ​​پرواز خارجی به پرواز داخلی (IKA-THR) از زمان فرود تا خروج شش ساعت و نیم
   • پرواز داخلی به پرواز خارجی (THR-IKA) از زمان فرود تا خروج شش ساعت ونیم
   • پرواز داخلی به پرواز داخلی (THR-THR) از زمان فرود تا خروج سه ساعت

   

  • قوانین کانکشن در خصوص پروازهای زاگرس صادق می باشد.

   

  1. ​​کلیه پروازهای داخلی – خروج از تهران از ترمینال 1 فرودگاه مهر آباد انجام می شود.
  2. شرکت هواپیمایی حق دارد بنابر محدودیت های فنی یا عملیاتی، نسبت به تغییر زمان انجام پرواز، نوع هواپیما و کابین و کلاس پروازی، اقدام نماید. لذا درج شماره تلفن همراه جهت اطلاع رسانی الزامی می باشد .( بخش نامه
  3. آخرین زمان برای تغییر تاریخ و​ کنسل نمودن بلیت پروازهای داخلی و جریمه عدم حضور مسافر ( NO SHOW) با توجه به کلاس نرخی به شرج جدول 1 می باشد.
  4. ​در کلیه پرواز های هواپیمایی زاگرس (داخلی و خارجی)، قوانین تغییر تاریخ،کنسلی بلیت و حداکثر بار مجاز با توجه به کلاس نرخی متغیر می باشد. برای اطلاع از قوانین مذکور بعد از انتخاب پرواز به قسمت "قوانین تغییر و کنسلی بلیت" در جدول تفکیک قیمت توجه فرمایید.​​
  5. هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.

  کلاس های نرخیW : از زمان صدور هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  کلاس های نرخی V,Y,K  P,: از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 50 درصد، الباقی مستردخواهد شد و پس از آن « هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  کلاس  نرخیH,Q,L  : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 45 درصد ،تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 50 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 60درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  80 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  کلاس های نرخی M,N,R : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 35 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 40 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 50 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  70 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  کلاس نرخی B,D,E,S: از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 25 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 30 درصد و تا سه ساعت قبل از پرواز 40 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  50 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  کلاس نرخی  I,T,U,A : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 15 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 20 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 30 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  40 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  کلاس نرخی  F,Z,X : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 10 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 15 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 20 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  30 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
   ** جرایم کلاس های نرخی دو حرفی  تابع اولین حرف کد نرخ می باشد.
  *** در صورت استرداد و عدم ابطال رزرو ، جریمه برابر ستون (4) جدول فوق اعمال خواهد شد.
  *** در صورت استرداد  و عدم ابطال جا یک برابر نرخ بلیط NIF صادر میگردد.
  *** در صورت void  و عدم ابطال جا دو برابر نرخ بلیط NIF صادر میگردد.
  *** درصد جرایم کلاس های پروازی بر مبنای نرخ پایه بوده و عوارض استرداد می گردد.
     *** تغییر روز منوط به موجود بود کلاس نرخی بلیط فعلی بر روی پرواز جدید می باشد.
  *** تغییر نام تنها اصلاح حداکثر دو کاراکتر توسط واحد رزرواسیون مرکزی شرکت  مجاز می باشد .


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×
  English العربی

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.