سیاست حفظ حریم خصوصی

  بررسی ها

  حریم خصوصی مسافران برای ما از اهمیت بالای برخوردار است و ما به اهمیت آن برای مسافران گرامی واقف هستیم. ما به حفظ حریم خصوصی شما متعهد هستیم و قصد داریم که شما در هنگام بازدید از وب سایت و اپلیکیشن ما و همچنین به هنگام استفاده از خدمات ما احساس رضایت و امنیت کنید .
  این اعلامیه حفظ حریم خصوصی، مبنایی را برای پردازش هر گونه اطلاعات شخصی را که ما از شما دریافت می کنیم یا آنچه که به ما ارائه می دهید، ارائه می‌نماید. لطفا دقت کنید برای درک دیدگاه ها و شیوه ها در خصوص اطلاعات شخصی خود، به تفصیل مطالعه کنید.
  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. لازم به ذکر است ورود کاربران وب سایت و اپلیکیشن ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات ما است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ما از سوی کاربر است.

  تعریف داده های شخصی

  “داده های شخصی” به معنای هر گونه اطلاعات مربوط به یک فرد حقیقی شناخته شده یا قابل شناسایی است.

  اعمال اعلامیه حریم خصوصی

  اعلامیه حریم شخصی در مورد پردازش تمام داده های شخصی که در رابطه با ارتباط مشتریان یا مشتریان بالقوه ما است استفاده می‌شود. ما تنها زمانی از اطلاعات شما بر اساس این اعلامیه حریم خصوصی استفاده خواهیم کرد که شما از وبسایت یا اپلیکیشن ما و خدمات ما استفاده کنید و زمانی که شما با ما در تماس باشید.

  مسئولیت در برابر داده های شخصی

  پرواز24 مسئول پردازش تمام داده های شخصی است که در اعلامیه حریم خصوصی شرح داده شده است و ما توضیح می دهیم که چه اطلاعات شخصی پردازش می شود و برای چه اهداف، افرادی یا سازمان هایی این داده ها ارائه خواهند شد.
  وب سایت ما و برنامه های موبایل (اپلیکیشن) ما ممکن است حاوی لینک هایی باشد تا شما را قادر به بازدید از وب سایت برنامه های کاربردی دیگر کند که تحت خط مشی های حفظ حریم خصوصی خود آن ها قرار دارند. لطفا توجه داشته باشید که ما هیچگونه نظارت بر قوانین و خط مشی آن ها نداریم و آن ها مسئول حفاظت و حفظ حریم خصوصی هر گونه اطلاعاتی هستند که شما در هنگام بازدید از این سایت ها ارائه می دهید.

  نحوه جمع آوری داده های شخصی

  ما مستقیما از شما یا نماینده مجاز شما اطلاعات شخصی را جمع آوری و دریافت می کنیم (در برخی مواقع با استفاده از کوکی ها). همچنین ما ممکن است داده های شخصی اقوام و آشنایان شما را جمع آوری کنیم که شما این داده ها را از طرف آن ها به ما داده باشید، از جمله زمانی که:
  1. ثبت نام، استفاده یا دسترسی به وب سایت یا برنامه های موبایل ما، مخصوصا هنگام تکمیل بخش “جزئیات مسافر” در طول رزرو، حتی اگر شما رزرو را کامل نکنید؛
  2. برقراری ارتباط با ما از طریق ایمیل، تلفن، پیامک، رسانه های اجتماعی، باشگاه مشتریان، حساب کاربری و….
  3. در مواردی که افشای اطلاعات مربوط به داده های شخصی کودک باشد، شما باید فقط به عنوان والد یا مسئول قانونی آن کودک عمل کنید و از جانب آن کودک وارد قرارداد مربوطه شوید.

  کوکی چیست؟

  کوکی ها فایل های کوچکی از اطلاعات هستند که اطلاعات مربوط به بازدید شما از وب سایت پرواز24 را ذخیره و بازیابی می کنند – به عنوان مثال نحوه وارد شدن به سایت ما، نحوه حرکت از طریق سایت و ….

  دلایل استفاده از این اطلاعات

  1. برای پاسخگویی به سوالات یا شکایاتِ نظرات و پیشنهادات شما و بهبود خدمات در جهت افزایش رضایت مشتریان
  2. برای مدیریت حساب و اطمینان از محرمانه بودن و امنیت خریدها و معاملات
  3. برای دسترسی و اجازه ارتباط بین ما و شما در رسانه های اجتماعی
  4. برای توسعه و بهبود خدمات و سرویس ها
  5. برای ارزیابی و پذیرش مشتری در هنگام مسافرت با پرواز24 یا برای استفاده از خدمات فرعی پرواز24
  6. برای تجزیه و تحلیل و توسعه سازمانی، مدیریت داخلی، گزارش های سازمانی و خرید و فروش ها
  7. برای انطباق با قانون، نظارت و بررسی انطباق ها
  8. برای مدیریت مشارکت های شما با ما بر اساس انتخاب های شما

  دسترسی به داده های شما

  پرواز24 به عنوان یک سازمان معتبر، داده های جمع آوری شده را ممکن است در سراسر سازمان و تیم ما انتقال بدهد. ما ممکن است اطلاعات شخصی شما را برای سهامداران و سایر اعضایما برای اهداف تجاری و اداری افشا کنیم. تمامی افرادی که به اطلاعات شما دسترسی می‌یابند تحت قراردادهای منع افشا، از هرگونه استفاده غیر از آن‌ها منع‌شده‌اند.

  حفاظت از اطلاعات شما

  ما اقدامات لازم را برای اطمینان از محرمانه بودن و امنیت اطلاعات شخصی شما انجام داده است. ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شخصی شما امن است و در تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و یا افشای اطلاعات شخصی شما، انواع حفاظت های فیزیکی، فنی و اداری را در برابر نابودی تصادفی یا غیرقانونی یا از دست دادن تصادفی، آسیب، تغییر، افشای غیرمجاز یا دسترسی و همچنین تمام اشکال دیگر را انجام داده ایم و همچنین برای محافظت از امنیت اطلاعات شما، در صورت لزوم، هنگام جمع آوری یا انتقال اطلاعات شخصی، از تکنولوژی رمزگذاری استفاده می کنیم.
  البته باید در نظر داشت اگر چه ما از تلاش های منطقی و مناسب برای حفاظت از اطلاعات شخصی خود استفاده می کنیم، اما نمی توانیم امنیت داده های شخصی خود را که از طریق اینترنت یا اتصال مشابه به وب سایت پرواز24 یا برنامه های موبایل دیگر، تضمین کنیم.


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×
  English العربی

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.